Village Cabo Girao ****

Village Cabo Girao
Rezort Village Cabo Girao na Madeiře

Prázdninový rezort Village Cabo Girao je ideálním ubytováním na Madeiře, na kterém budete marně hledat chyby. Díky poloze na vrcholu stejnojmenného útesu je z něj krásný panoramatický pohled na moře a okolí. Také si plně zasluhuje čtyři hvězdičky, je perfektně vybavený a nabízí spoustu služeb. K dispozici je ubytování všech velikostí od prostorných apartmánů s jednou ložnicí – 70 m²(!) – po luxusní vily se čtyřmi ložnicemi a vlastním bazénem.

Rezort má samozřejmě vnitřní i venkovní bazén, oba vyhřívané. U toho venkovního je ještě brouzdaliště pro děti s vodní fontánou a bazénový bar. Restaurace v rezortu je typu a-la-carte a její největší atrakcí je nádherný výhled na Atlantik – prostě perfektní místo pro romantickou večeři.

Kromě koupání v bazénech si v rezortu můžete zahrát tenis na kurtech. Mají tu dokonce jeden menší speciálně pro děti. Nechybí ani dětské hřiště a wellness zóna se saunou, parní lázní, Jacuzzi a fitness. Víc informací na stránce hotelu Village Cabo Girao.Booking.com

Využijte rezervační systém booking.com, kterým si denně objedná ubytování více než 600 tis. lidí
rezervace přímo u majitelů – garance nejnižší ceny – případné problémy řešíte v češtině – bez rezervačních poplatků – nezávislá hodnocení skutečných hostů

Moje hodnocení

  • Rezort má perfektní polohu uprostřed jižního pobřeží Madeiry. Autem jste za 10 minut na dálnici VR1, po které můžete jet na sever nebo jih podél pobřeží. Ve Funchalu jste za 20 minut, na severním pobřeží v Sao Vincent po VE4 za půl hodiny.
  • Všude je naprosté čisto, apartmány a jejich vybavení jsou ve vysoké kvalitě a určitě se na nich při stavbě nešetřilo.
  • Parkování je bezproblémové. Každý apartmán má svoje parkovací místo pár kroků od vstupních dveří. Je to velmi pohodlné.
  • Bazén je skvělý, okolo je spousta místa k posezení v lehátkách s výhledem na moře.
  • Supermarket je maličký, ale mají zde všechno, co potřebujete – pečivo, ovoce, zeleninu, víno a nějaké suroviny na vaření. Je to pochopitelně trochu dražší než ve větších supermarketech, ale ne o moc.
  • Ve Village Cabo Girao jsem byl v červnu, byl poměrně prázdný a panoval zde naprostý klid. Večerní posezení na terase jsou velmi příjemná a výhled je opravdu úžasný. Jedině z přízemních apartmánů ležících u silnice neuvidíte moře přes hlavní budovu.
  • Personál rezortu je velmi vstřícný, ale s tím se u čtyřech hvězd už počítá. V případě nějakého problému určitě budou mít zájem ho řešit.
  • Wi-fi fungovalo bez problémů, naměřil jsem rychlost skoro 12 Mbps.
  • Celkově zde dostanete za tuto cenu odpovídající velmi dobrou kvalitu.

Další odkazy, které se můžou hodit

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..