Úvod Lyžování Obergurgl-Hochgurgl Ubytování v Obergurgl-Hochgurgl

Ubytování v Obergurgl-Hochgurgl

Resort Obergurgl-Hochgurgl je poměrně malý, nabídka ubytování je omezená a proto si rezervujte ubytování včas. V sezóně je většina ubytování, zvláště levnějších, beznadějně vyprodána.

Nejvíce hotelů, penzionů a apartmánů najdete v centrální části Obergurglu okolo lanovek Festkoglbahn a Rosskarbahn. Další ubytovací kapacity nabízí Hochgurgl a omezenou nabídku ubytování najdete i v okolí Hochgurglbahn na příjezdu do resortu. Pamatujte, že Hochgurgl může být problematicky přístupný v zimě za špatného počasí, protože leží ve výšce 2,110 m n.m. na začátku horské silnice Timmelsjoch Hochalpenstrasse.

Vyberte si z 70+ ubytování v Obergurgl–Hochgurgl
Apartmány, hotely a penziony

Využijte rezervační systém booking.com, kterým si denně objedná ubytování více než 600 tis. lidí
rezervace přímo u majitelů – garance nejnižší ceny – případné problémy řešíte v češtině – bez rezervačních poplatků – nezávislá hodnocení skutečných hostů

Začněte vybírat

Jak vybrat ubytování v Obergurgl–Hochgurgl

1. Typy ubytování

Většinu ubytování nabízí hotely, většinou vícehvězdičkové (4,5 hvězdy a více je standard) čemuž odpovídá i cena.

Další možností jsou apartmány s vlastním vařením, v resortu i několik penzionů. Vybírat si můžete ze všech typů stravování – se snídaní, s polopenzí nebo vlastním vařením v apartmánech. Většina hotelů má vlastní wellness nebo alespoň bazén. Veřejný bazén v Obergurgl-Hochgurgl není k dispozici.

Pokud zvolíte ubytování se snídaní, pamatujte, že v resortu jsou v podstatě jenom tři restaurace kam můžete zajít na večeři – Pizzeria Belmonte, Pic-Nic a Steak House, který je však poměrně drahý. Všechny restaurace jsou v centrální části, pokud budete bydlet mimo, musíte sem na večeři zajet.

2. Levné ubytování

Obergurgl-Hochgurgl je luxusní resort a tomu odpovídají ceny. Noc pro dva pod 100 Euro pořídíte obtížně a bývá rychle vyprodané. Na druhou stranu, pokud si chcete dopřát luxus v prvotřídním hotelu za několik set euro za noc, tak je Obergurgl-Hochgurgl to správné místo.

3. Ubytování na sjezdovce

Jedna z největších výhod je, že většina ubytování je pár kroků od lanovky a do řady ubytování sjedete na lyžích až ke dveřím. Pokud byste přece jenom měli ubytování dál, tak dobře fungují skibusy, které vás pohodlně dovezou, kam potřebujete. Opět se projeví velká výhoda, bývá tady málo lidí.

4. Recenze hostů

Necelá polovina ubytování je svými hosty hodnocena jako velmi dobrá nebo dokonce fantastická. Při hledání ubytování si raději ověřte hodnocení vybraného ubytování.

Aktuální počasí v Obergurgl-Hochgurgl

Obergurgl
broken clouds
6.3 ° C
8 °
5 °
52 %
3.6kmh
75 %
Po
3 °
Út
4 °
St
4 °
Čt
3 °
3 °