Úvod O webu

O webu

Web www.jedemenadovolenou.cz je pro všechny, kteří si chtějí svou dovolenou opravdu užít. K tomu je potřeba mít dobré informace – jaké jsou ty nejlepší výlety, jaké turistické atrakce bych měl (-a) určitě vidět, kde je nejlepší místo pro ubytování, je tam nějaká zajímavá restaurace? Ne každému se ale chce dělat takovou přípravu na dovolenou – stojí to čas, nemluvě o jazykové bariéře u mnoha zdrojů informací.

Náš web vychází z jednoduché myšlenky. Postupně zpracovávat dovolenkové destinace a na jednom místě shromáždit vše, co při návštěvě destinace potřebujete vědět. Všechna místa jsme dokonale prozkoumali, ve většině jsme byli i osobně, takže naše tipy jsou ověřené vlastní zkušeností. Usilujeme o to, abyste na www.jedemenadovolenou.cz našli pro každou destinaci nejúplnější, nejkvalitnější a nejspolehlivější obsah v českém jazyce. Abyste už nikdy nepřišli až po dovolené na to, že jste minuli něco zajímavého, co bylo přitom „za rohem“.Web je rozdělený na čtyři logické části, které jsou vzájemně propojené:

  • Destinace je dobrý začátek pro hledání dovolené nebo získání informací o konkrétním místě
  • Tipy na zážitky obsahují vše co je v destinacích zajímavé a můžete si je filtrovat podle svého zájmu. Na webu najdete tipy pro rodiny s dětmi, turisty, cyklistické nadšence i milovníky poznávací nebo odpočinkové dovolené.
  • Aktuální nabídky jsou krátké informace a tipy o zajímavých možnostech, většinou časově omezených.
  • Blog obsahuje články, které se většinou netýkají konkrétní destinace, ale jsou užitečné pro cestování.

Pokud máte nějaké zajímavé informace k popisovaným destinacím, nechte je pro ostatní v komentářích pod článkem. Pokud něco v článcích chybí, napište do komentáře dotaz, určitě budeme reagovat.

Na web dáváme i informace, které se mohou časem změnit – kolik stojí vstupné, odkazy na jiné webové stránky… Tyto informace jsou platné v době psaní článku, později už nemusí platit. Berte prosím na to ohled.

Každá mince má dvě strany. Budování takovéhoto webu vyžaduje spoustu času a ten stojí peníze. Proto na webu najdete odkazy na online rezervaci ubytování přes booking.com. Ten sami používáme, ve většině případů najde opravdu to nejlepší a nejlevnější ubytování. Rezervací ubytování přes linky na www.jedemenadovolenou.cz přispějete k jeho dalšímu budování.

Stránku provozuje:

Faktima s.r.o.

IČ: 47451173
DIČ: CZ47451173

Masarykovo náměstí 511
Hradec Králové
500 02

Email: info@faktima.cz
Kontaktní osoba: Petr Číža

Líbí se Vám web? Chcete, aby Vám nic neuniklo? Nejjednodušší je sledovat nás na některé sociální síti:Facebook | Google+ | YouTube

Nejnovější tipy na zážitky

Nejoblíbenější zážitky