Aqualandia – největší aquapark v Itálii

Atrakce Crazy river v aquaparku Aqualandia

Pokud chcete opravdu hodně atrakcí, pak navštivte v Lido di Jesolo Aqualandii. Je to největší aquapark nejen na Benátské Riviéře ale i v celé Itálii. Je pojatý v karibském stylu a nabízí zábavu pro malé děti, teenagery i dospělé, v bazénech i mimo ně – třeba nejvyšší skluzavku na světě (42 m), divokou řeku, bungee jumping nebo unikátní Žraločí zátoku, díky které Aqualandia pravidelně vyhrává cenu pro nejlepší italský aquapark. Jde o bazén, kde je iluze Karibiku dokonalá díky vlnobití, palmovému ostrovu uprostřed a písku na pláži kolem bazénu i na jeho dně.

Kde se ubytovat? Hledejte ubytování v okolí Aqualandie
300+ hotelů, apartmánů, penzionů a prázdninových domů, nejlepší lokality, hodnocení a užitečné informace

Pro malé děti je určený speciální bazén se 4 druhy skluzavek, které jsou zmenšenou kopií těch pro dospělé, a zábavní park se vstupem pro děti od 3 do 12 let (takže nehrozí kolize malých dětí s teenagery při řádění na atrakcích). Součástí aquaparku je i minigolfové hřiště, které můžete navštívit i samostatně.

Filtrovat podle

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování blízko Aqualandie. Tip: Pokud chcete klidnou rodinnou dovolenou, doporučujeme vybírat spíš v Cavallinu než v rušném Lido di Jesolo.

Užitečné informace

  • Celodenní vstupné pro dospělého stojí 36 €. Zvýhodněné vstupné je možné získat pro malé děti do 140 cm, dospělé 65+ a na odpolední vstupné. Děti do 100 cm mají vstupné ZDARMA.
  • Park navíc nabízí slevové akce (např. čtvrtý celodenní vstup zdarma, nebo zvýhodněné předplatné vstupu na více dnů) – hledejte na webu aquaparku stránky Prices nebo Promotions.
  • Park je v provozu od 28.května – 11.září, od 10:00 – 18:00.
  • U aquaparku je možnost dát si auto na nehlídané parkoviště (za poplatek cca 4 €).

Web

www.aqualandia.it/en/
www.facebook.com/aqualandia.it

Více o Lido di Jesolo Více o Cavallinu Více o Caorle Více o Bibione Více o Lignanu

1 KOMENTÁŘ

  1. Byli jsme již v několika aqaparcich v itálii a aqualandia zatím nejhorší. Super pláž í zajímavé prostredi ale tim to zacina a i konci. Tedy pokud nejste ochotni vystát si frontu na jakoukoliv atrakci ják v 80letech na banany.
    Já zas až tak na nějaké to euro nekoukam ale vstup vlastně do bazénu pro rodinu 120eur je vyhozeno za nic. A pátek v rohlíku za 300kc je asi i pro Babise za ranec.
    Za mě zklamání.

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..