Cavallino

Cavallino přehledně

  • úžasné resorty pro rodinnou dovolenou
  • u nás méně známé v porovnání s Bibione a Caorle
  • kousek od Aqualandie – největšího aquaparku Itálie
  • ne úplně průzračné moře

Destinace plná resortů stvořených pro rodinnou dovolenou

V Cavallinu nepotkáte tolik českých turistů jako v severněji položených destinacích (Caorle, Bibione), takže pokud si na dovolené neradi připadáte jako na českém koupaliště, určitě se vám vyplatí pár kilometrů navíc na jih ujet.

Mohlo by se hodit: Ubytování v Cavallinu | 13 nejlepších rezortů s akvaparkem pro děti na Benátské riviéře

Letovisko leží na poloostrově Cavallino Riviera, který odděluje Jaderské moře a benátskou lagunu, a na benátském pobřeží patří spíš k těm klidnějším. Pro Cavallino jsou typické hlavně skvěle vybavené prázdninové resorty pro rodiny s dětmi a občas nějaký penzion. Velké hotely tady nehledejte. Resorty mají vlastní dlouhé písčité pláže a spoustu atrakcí v areálech – aquaparky, dětská hřiště i sportoviště. Jedinou vadou na kráse můžou být ve večerních hodinách otravní komáři, ale ve většině resortů dělají pravidelné postřiky, takže situace není nijak dramatická.

Blog: Jak vypadá jeden den v rezortu na Benátské riviéře

Z pláže v Cavallinu každý den v sezóně odplouvá na okružní plavbu pirátská loď Jolly Roger. V nedalekém Lido di Jesolo (4 km) je taky největší aquapark v Itálii Aqualandia, zábavní park, mořské akvárium Sea Life a dráha pro motokáry Pista Azzurra. A jen kousek to je z Cavallina do Punta Sabbioni odkud jezdí tzv. vaporetto (vodní linka) do Benátek.

Co dělat v Cavallinu a okolí

Mapa Cavallina

Filtrovat podle

Užijte si legendární Airstream u moře se slevou 20%

Airstream je legendární americký obytný přívěs, který se poprvé objevil ve Spojených státech před více než osmdesáti lety. Základní myšlenkou bylo poskytnout pohodlí a dostatečnou...

Aktuální počasí v Cavallinu

Cavallino-Treporti
overcast clouds
2.2 ° C
3 °
1.1 °
87 %
1kmh
100 %
Po
6 °
Út
7 °
St
7 °
Čt
8 °
5 °

Nejnovější