Cavallino

Cavallino přehledně

  • úžasné resorty pro rodinnou dovolenou
  • u nás méně známé v porovnání s Bibione a Caorle
  • kousek od Aqualandie – největšího aquaparku Itálie
  • ne úplně průzračné moře

Destinace plná resortů stvořených pro rodinnou dovolenou

V Cavallinu nepotkáte tolik českých turistů jako v severněji položených destinacích (Caorle, Bibione), takže pokud si na dovolené neradi připadáte jako na českém koupaliště, určitě se vám vyplatí pár kilometrů navíc na jih ujet.

Mohlo by se hodit: Ubytování v Cavallinu (Booking.com) | 13 nejlepších rezortů s akvaparkem pro děti na Benátské riviéře | Online rezervace zážitků v Benátsku

Letovisko leží na poloostrově Cavallino Riviera, který odděluje Jaderské moře a benátskou lagunu, a na benátském pobřeží patří spíš k těm klidnějším. Pro Cavallino jsou typické hlavně skvěle vybavené prázdninové resorty pro rodiny s dětmi a občas nějaký penzion. Velké hotely tady nehledejte. Resorty mají vlastní dlouhé písčité pláže a spoustu atrakcí v areálech – aquaparky, dětská hřiště i sportoviště. Jedinou vadou na kráse můžou být ve večerních hodinách otravní komáři, ale ve většině resortů dělají pravidelné postřiky, takže situace není nijak dramatická.

Blog: Jak vypadá jeden den v rezortu na Benátské riviéře

Z pláže v Cavallinu každý den v sezóně odplouvá na okružní plavbu pirátská loď Jolly Roger. V nedalekém Lido di Jesolo (4 km) je taky největší aquapark v Itálii Aqualandia, zábavní park, mořské akvárium Sea Life a dráha pro motokáry Pista Azzurra. A jen kousek to je z Cavallina do Punta Sabbioni odkud jezdí tzv. vaporetto (vodní linka) do Benátek.

Co dělat v Cavallinu a okolí

Mapa Cavallina

Filtrovat podle
Mapa může být někdy nedostupná z důvodů vysoké návštěvnosti webu a vyčerpání kvót pro zobrazování map. Za tuto situaci se omlouváme.

Užijte si legendární Airstream u moře se slevou 20%

Airstream je legendární americký obytný přívěs, který se poprvé objevil ve Spojených státech před více než osmdesáti lety. Základní myšlenkou bylo poskytnout pohodlí a dostatečnou...

Aktuální počasí v Cavallinu

Cavallino-Treporti
moderate rain
24.6 ° C
26.2 °
22.3 °
62 %
2.6kmh
75 %
Po
26 °
Út
24 °
St
24 °
Čt
25 °
26 °
Booking.com

Nejnovější na webu