Úvod Destinace Itálie Lido di Jesolo

Lido di Jesolo

Lido di Jesolo přehledně

  • mělké moře s písčitým dnem – ideální pro děti
  • plno atrakcí – mořské akvárium, motokáry, zábavní park
  • největší aquapark Itálie – Aqualandia
  • ne úplně průzračné moře
  • možnost ubytování hlavně v hotelech

Klasické letovisko s hotely a spoustou zábavy

Lido di Jeselo nabízí spoustu zábavy na jednom místě. Hlavní atrakcí je aquapark Aqualandia, který je největší v Itálii, dál pak zábavní park, dráha pro motokáry nebo třeba mořské akvárium. Z pláže každý den v sezóně odplouvá na okružní plavbu pirátská loď Jolly Roger.

Mohlo by se hodit: Ubytování v Lido di Jesolo (Booking.com) | 13 nejlepších rezortů s akvaparkem pro děti na Benátské riviéře | Online rezervace zážitků v Benátsku

Negativem jsou vyšší ceny za ubytování než v okolních destinacích a také je zde menší nabídka ubytování vhodných pro rodiny s menšími dětmi. Většina hotelů na hlavní pláži je vhodná spíš pro páry nebo rodiny s většími dětmi – nemají speciální dětské bazény a hřiště, ubytování je v klasických pokojích. V poslední době ale i v Jesolu rostou nové prázdninové resorty s apartmány vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Blog: Jak vypadá jeden den v rezortu na Benátské riviéře

NÁŠ TIP: Pokud chcete levnější ubytování nebo více ubytování vhodných pro rodiny s dětmi (např. apartmány), nechte si Lido di Jesolo jako cíl svých výletů a ubytování hledejte v okolí – Caorle,Cavallino.

Co dělat v Lido di Jesolo a okolí

Mapa Lido di Jesolo

Filtrovat podle
Mapa může být někdy nedostupná z důvodů vysoké návštěvnosti webu a vyčerpání kvót pro zobrazování map. Za tuto situaci se omlouváme.

Aktuální počasí v Lido di Jesolo

Jesolo
clear sky
32.4 ° C
33.3 °
31.8 °
65 %
1.8kmh
2 %
Út
31 °
St
30 °
Čt
30 °
32 °
So
30 °
Booking.com

Nejnovější na webu