13 nejlepších rezortů s akvaparkem pro děti na Benátské riviéře

Děti milují koupání a bazény se spoustou atrakcí. Užijte si s dětmi dovolenou v rezortech s nejlepšími akvaparky na Benátské riviéře.

Camping Ca'Savio
Pirátská loď v rezortu Camping Ca'Savio

Union Lido Vancanze *****

Aqua Park Laguna
Na 10 tis. m2 najdete především spoustu zábavy pro děti.

Rezort Union Lido Vacanze je prvním 5-ti hvězdičkovým kempingem v Itálii, současně však nabízí ubytování v hotelu i apartmánech. Hvězdičkám odpovídá nejenom úroveň služeb, ale i trochu vyšší cena ubytování. Možnost strávit s dětmi celou dovolenou v aquaparku však stojí za to!

V  rezortu najdete dokonce dva – Aqua Park Laguna a Aqua Park Mare. První z nich nabízí na ploše 10,000 m² tu pravou karibskou atmosféru – pláž s bílým pískem, palmy, vodopády a jacuzzi mezi kameny a také spoustu atrakcí pro děti – skluzavky včetně 10 metrů vysoké „super-slide“, divokou řeku, řadu interaktivních vodních her pro děti a třeba dřevěný hrad se skluzavkou pro malé děti.

Druhý akvapark „Aqua Park Mare“ leží přímo u moře a nabízí vyhřívaný plavecký bazén, dva vyhřívané whirpool bazénky, lagunu pro děti, „easy river“ s gumovými kruhy a samozřejmě skluzavky.

Další informace o rezortu Union Lido Vacanze

Centro Vacanze Pra‘ delle Torri ****

Centro Vacanze Pra' delle Torri aquapark
Rozlehlý akvapark přímo u moře

Rozlehlý prázdninový rezort ležící v Caorle nabízí vše čím disponují ty nejlepší rezorty na Benátské riviéře – vlastní pláž, skvělý aquapark, možnosti zábavy pro dospělé i děti, restauraci a v neposlední řadě širokou možnost ubytování v kempu, apartmánech i hotelových pokojích. Vše ve skvělé kvalitě.

Akvapark o rozloze 34 000 m² leží přímo na mořském pobřeží a nabízí spoustu vodních atrakcí pro dospělé i děti – řadu různě členěných bazénů, pohádkový akvapark se skluzavkami, vodní atrakce a masáže, nádherný pirátský ostrov s vraky pirátských lodí na kterých si děti užijí spoustu zábavy. Dospělí si mohou zaplavat ve vyhřívaném plaveckém bazénu.

Další informace o rezortu Centro Vacanze Pra‘ delle Torri

Villagio Turistico Internazionale ****

Akvapark Villaggio Turistico Internazionale
Akvapark v rezortu Villagio Turistico Internazionale

Rezort VTI najdete v Bibione. Nabízí ubytování v apartmánech, mobilních domech, chatkách a má i vlastní kemp pro stany. Samozřejmostí je vlastní pláž a dokonce 2 akvaparky.

Piscina Trifoglio je speciálně navržena pro bezpečnou zábavu dětí, protože tady nejsou žádné ostré hrany, o které by se mohli děti při pádu poranit. Akvapark má spoustu skluzavek a možností pro vodní hry. Pro malé děti je určený vyhřívaný Baby Pool. V obou akvaparcích jsou i hydromasážní bazénky, které využijí především dospělí.

To nejlepší dobrodružství však najdou děti v Piscina Fun! – akvaparku s obří skluzavkou a dalšími vodními hrami pro děti, třeba nafukovací překážkovou dráhou ve vodě.

Další informace o rezortu Villaggio Turistico Internazionale

Ca‘ Pasquali Village ****

Ca' Pasquali Village
Akvapark v rezortu Ca‘ Pasquali Village v Cavallinu

Rezort Ca‘ Pasquali ukrytý v piniovém parku představuje oázu klidu a relaxace. Areál nabízí ubytování v maxi-karavanech nebo vlastních stanech. V akvaparku najdete členité bazénky, dětské skluzavky, hydromasáže a vodopády. Děti si určitě užijí zábavu na dětském parníku.

Další informace o rezortu Ca‘ Pasquali Village

Camping Ca’Savio ***

Pirátská loď v rezortu Camping Ca’Savio

Camping Ca’Savio najdete v Cavallinu. Má svoji vlastní kilometr dlouhou pláž, plavecký bazén, ubytování je možné ve stanech, bungalowech nebo mobilních domech. V areálu poskytuje služby restaurace, vlastní obchod. Pro děti je určené dětské hřiště.

Areál nabízí dva příjemné komplexy vodní zábavy určené dětem i dospělým. Děti si nejvíc užijí dětský bazén s pirátskou lodí a skluzavkou. Větší plavecký bazén 30×15 metrů je určený spíše dospělým a nabízí klidné místo pro relaxaci i sportovní vyžití pod piniemi.

Další informace o rezortu Ca’Savio 

Camping Village Cavallino ****

Camping Vilage Cavallino
Bazén v rezortu Camping Village Cavallino

Camping Village Cavallino se dělí na kemping a prázdninovou vesničku. V ní jsou moderní mobilní domy a bungalowy (vybavené vším potřebným včetně klimatizace a satelitní televize) stejně jako tradiční karavany a maxi-karavany.  V kempingu si můžete pronajmout stany s vlastní přívodem vody, elektřiny a některé mají dokonce i přípojku na televizi.

Akvapark je rozdělený na velký plavecký bazén, bazén pro děti s různými hrami a vodními tryskami. V třetí části je hydromasážní bazén pro relaxaci a odpočinek.

Další podrobnosti o rezortu Camping Village Cavallino

Vela Blu Camping Village ***

Vela Blu Camping Village
Vodní atrakce v akvaparku Vela Blu Camping Village

Vela Blu nabízí ubytování v příjemných a plně zařízených maxikaravanech. Další možností je využít stany v kempu. Rezort má svůj supermarket a vlastní pláž. Děti mohou strávit den v Mini Clubu, večer by neměly promeškat populární animace.

Water Park je oázou zábavy hlavně pro děti. Dětské části dominuje „žába“, ze které vede do vody několik vodních skluzavek. V akvaparku si můžete užít jaccuzzi, různé gejzíry a vodní hry a velmi dobře zařízené solárium.

Další informace o rezortu Vela Blu Camping Village

Europa Camping Village ****

Europa Camping Village Water Park
Water Park v rezortu Europa Camping Village Cavallino

Europa Camping Village je prvotřídní rezort nabízejí ubytování v příjemných bungalovech v různých úrovních vybavenosti včetně ekologických domků. Rezort nabízí i levnější ubytování ve stanech.

Water Park má vyhřívaný plavecký bazén, který je dlouhý 25 metrů, pak dětský bazén plně vybavený různými vodními atrakcemi a velkou skluzavkou. Součástí areálu je hydromasážní bazén.

Další informace o rezortu Europa Camping Village

Sant’Angelo Village ****

Sant'Angelo Village Cavallino
Aquapark v rezortu Sant’Angelo Village z ptačí perspektivy

Rezort Sant’Angelo Village má jednu z nejširších nabídek ubytování. Vybrat si můžete z apartmánů, bungalovů, maxi karavanů, komfortních chatek nebo vlastní či pronajatý stan v kempingu. I nabídka služeb je velmi široká – supermarket, prodejna suvenýrů, řada stánků se zmrzlinou, plážové bary, restaurace a pizzerie, odkud si můžete odnést pizzu s sebou.

Centrem rezortu je akvapark s plaveckými bazény různých velikostí, tvarů a hloubky. Zábavu obstará velká skluzavka, kterou jde sjíždět i na nafukovacích kruzích. Akvapark má řadu atrakcí, relaxovat můžete i v přilehlé růžové zahradě s vlastními jacuzzi.

Další informace o rezortu Sant’Angelo Village

Villaggio Sant’Andrea

Rezort Sant'Andrea Caorle
Bazén v rezortu Sant’Andrea v Caorle

Villaggio Sant’Andrea je menší rezort hotelového typu nabízející ubytování v apartmánech. Apartmány v přízemí mají vlastní zahrádku, v patře mají terasu.

Rezort má velký plavecký bazén a malý bazének pro děti. V porovnání s ostatními rezorty je poměrně malý, ale je ideálním místem pro ty, kteří mají raději dovolenou v intimnějším prostředí.

Podrobnosti o rezortu Villaggio Sant’Andrea

Villaggio Laguna Blue ***

Villaggio Laguna Blu
Bazén rezortu Villaggio Laguna Blu

Rezort Villaggio Laguna Blu nabízí ubytování v apartmánech nebo bungalovech. Apartmány jsou velmi dobře vybavené, všechny mají klimatizaci. Rezort má poměrně malou ubytovací kapacitu a disponuje velkým plaveckým bazénem a soukromou pláží. Díky tomu budete mít klid na relaxaci.

U velkého bazénu najdete i dětský bazének a whirpool. Dospělí i děti si mohou užít vodní masáže.

Další informace o rezortu Villaggio Laguna Blu

Camping Laguna Village ***

Camping Laguna Village
Bazén rezortu Camping Laguna Village

Rezort Camping Laguna Village nabízí rozmanité možnosti ubytování – maxi a mini karavany, chalety – vše s klimatizací a dobře vybavené. V kempu si můžete vybrat mezi různými typy stanů. Rezort má vlastní pláž.

Akvapark nabízí velký plavecký bazén, menší členitý mělký bazén pro děti s různými atrakcemi, skluzavkami a vodními masážemi. Pro relaxaci je určen velký whirpool bazének. O nárocích na čistotu svědčí povinnost nosit v bazénu koupací čepici jak je někdy v Itálii obvyklé.

Další informace o rezortu Camping Laguna Village

Villaggio a Mare

Villaggio a Mare
Bazén rezortu Villaggio a Mare

Rezort představují vily, které jsou k pronájmu celé nebo po jednotlivých apartmánech. Všechny jsou velmi dobře vybavené, zajímavostí jsou telefonní hovory po Itálii i Evropě zdarma.

Rezort má velký centrální plavecký bazén s mělkou částí pro děti a hydromasážemi, pro děti však bazén nabízí poměrně málo atrakcí.

Další informace o rezortu Villaggio a Mare

7 KOMENTÁŘE

    • To je pravda. Rezervovat v lednu a únoru vůbec není od věci. Na jaře už bývají ty nejlepší apartmány obsazené a nemůžete si už moc vybírat.

        • Nemám zkušenost s žádnou cestovkou, která jezdí na Benátskou riviéru, takže bohužel nemůžu poradit. Vždycky používáme booking nebo rezervujeme přímo na stránkách rezortů.

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..