Acquavventura Naturno – aquapark mezi sady

Aquapark v Naturno (Naturns)

Skvěle vybavený aquapark v údolí mezi sady a vinicemi, navíc s výhledem na impozantní panorama hor – to je Adventure pool v Naturnu. Má vnitřní i venkovní bazény, skluzavky a tobogány a velké travnaté terasy kolem bazénu pro příjemné opalování a relaxaci. Venkovní bazén má část pro děti, 75 metrů dlouhý tobogán a různé masážní trysky . Samozřejmostí je venkovní dětské hřiště.

Kde se ubytovat? Hledejte ubytování v Naturnu a okolí
60+ hotelů, apartmánů, penzionů a prázdninových domů, nejlepší lokality, hodnocení a užitečné informace

Vnitřní bazén je vyhřívaný na příjemnou teplotu (31 stupnů) a je vybavený různými podvodními tryskami, masážními lůžky i whirpooly (s teplotou 36 stupnů). Pro děti je určený dětský bazén a zóna na hraní. Atrakcí je taky vnitřní 51 metrů dlouhý tobogán.

Po náročném výletu na kole můžete využít wellness část. Jde především o různé druhy saun – klasická finská, pára nebo biosauna a pak také bazény pro oblíbenou Kneippovu terapii. Součástí je i solárium a masáže.

Filtrovat podle

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v Naturnu.

Užitečné informace

  • Celodenní vstup je pro dospělého cca € 12 ve všední den, za € 27 jde koupit lístek pro celou rodinu (2 dospělí a děti do 13 let). O víkendech jsou ceny o cca € 1 vyšší.
  • Otevřeno je celoročně.

Web

www.erlebnisbad.it

Více o Meranu

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..