Bikepark Wagrain

Bikepark Wagrain
Zdroj: www.bikewagrain.com

Bikepark ve Wagrainu je povinná zastávka pro všechny bikery. Je super pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet svůj první sjezd, i pro ostřílené jezdce. Donedávna vedl hlavní sjezd od mezistanice lanovky Flying Mozart – šlo o jednoduchou (modře značenou) trať, zkušenější bikeři mohli v některých úsecích zvolit obtížnější červenou variantu.

Kde se ubytovat? Hledejte ubytování ve vesnici Wagrain
180+ apartmánů, hotelů, penzionů a prázdninových domů, nejlepší lokality, hodnocení a užitečné informace

V létě 2015 ale stavitelé bikepark zdvojnásobili – opravdu zkušení bikeři můžou teď vystoupit až u horní stanice lanovky a vyzkoušet novou trať „Hard Rock“. Ta je opravdu obtížná (červená), některé pasáže jsou dokonce označené černým nejvyšším stupněm obtížnosti. Vždycky mají ale i lehčí, červenou variantu.

S novou tratí má sjezd do údolí celkovou délku 3,7 km, čeká vás plno skoků, klopených zatáček, lavic a v „Hard Rock“ části hodně kořenových pasáží. Je jasné, že tenhle bikepark je jedním z nejlepších v Rakousku.

Filtrovat podle

Ubytování v okolí

Vybírejte si z ubytování ve vesnici Wagrain.

Užitečné informace

  • Celodenní vstupenka stojí € 31, pro děti € 15,60. Když si chcete bikepark jen vyzkoušet, můžete si koupit lístek jen na odpoledne (po druhé hodině) za € 18,60 pro dospělého a € 9,40 pro dítě.
  • Kromě výborných tratí nabízí bikepark i skvělou úroveň služeb – samozřejmostí je možnost půjčit si komplet vybavení (kolo i výstroj). Dole u stanice gondoly je taky možné umýt kolo před další jízdou lanovkou.

Web

www.bikewagrain.com

Více o Wagrainu

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..