Wagrain

Wagrain přehledně

  • aquapark přímo ve vesnici
  • Wagraini’s Grafenberg – přírodní zábavní park 1700 m nad mořem
  • ideální pro cyklistiku a turistiku
  • jeden z nejlepších bikeparků v Rakousku
  • žádné

Wagrain má co nabídnout i v létě

Wagrain asi znáte jako zimní lyžařské středisko, ale tohle alpské městečko je překvapivě i ideálním místem pro skvělou letní dovolenou – hlavně s dětmi. Je tady aquapark s venkovními i vnitřními bazény s tobogány a skluzavkami. Součástí aquaparku je i dětské hřiště s pirátskou lodí.

Mohlo by se hodit: Ubytování ve Wagrainu (Booking.com)

Nad Wagrainem ve výšce 1700 m nad mořem leží zábavní park Grafenberg, kam se dostanete lanovkou přímo z centra Wagrainu. Nečekejte ale žádnou Matějskou – jde o zábavné turistické stezky (všechny přístupné i s kočárkem) a atrakce v přírodě – např. lanové centrum, lezecká stěna nebo jízda na voru přes jezero (všechny atrakce jsou dělány tak, aby si je užily malé a velké děti i dospělí). Také se můžete vydat po naučné včelí stezce. Vše je doplněno malou dětskou farmou s živými zvířaty.

Pokud mají vaše děti rády zvířata, mohlo by se jim líbit i na Edelweiss Alm kousek od centra Wagrainu (2km). Je to muzeum farmaření, kde se děti vyřádí na hřišti, můžou si pohladit telátka, kozy, ovce a další zvířata nebo se podívat, jak se kdysi pekl chleba. A Wagrain má něco i pro akční teenagery – adrenalinový park pro horská kola s možností zapůjčit si tady všechno vybavení, takže nemusíte ani kolo vozit s sebou.

Co dělat ve Wagrainu a okolí

Mapa Wagrainu

Filtrovat podle
Mapa může být někdy nedostupná z důvodů vysoké návštěvnosti webu a vyčerpání kvót pro zobrazování map. Za tuto situaci se omlouváme.

Aktuální počasí ve Wagrainu

Wagrain
scattered clouds
11.9 ° C
14.5 °
11 °
81 %
3.2kmh
34 %
St
12 °
Čt
21 °
22 °
So
17 °
Ne
21 °

Nejnovější