Freizeitpark Aufenfeld – spousta aktivit pro slunečné i deštivé dny na jednom místě

Freizeitpark Aufenfeld - vodopád
Nechybí ani malý vodopád (napravo)

Spousta aktivit pro děti na jednom místě – to je Freizeitpark Aufenfeld. Návštěvu rozhodně doporučuji a nejsou to jen prázdná slova. Při dovolené jsme místo pro velký úspěch navštívili s dětmi dokonce dvakrát.

Koupací jezírko pro slunečné dny…

Za slunečného počasí se můžou děti koupat a dovádět v přírodním jezírku s nádherně čistou vodou. Na březích je pak několik mol, ze kterých se parádně skáče do vody. Na okraji jezera je udržovaný trávník pro příjemné slunění na dece, které se bude líbit hlavně dospělým. A děti to mají kousek na dětské hřiště a k malému lanovému parku.

…i moře dalších aktivit 

Koupáním to ale rozhodně nekončí. V parku je připravená spousta dalších aktivit, které si děti užijí i v případě, že počasí není zrovna ideální. Jde si vypůjčit šlapací motokáru, pohladit zvířata v místní minizoo, projet se na poníkovi nebo se vyřádit na krytých trampolínách. Opravdovou specialitou je velký zastřešený skatepark a různé lezecké stěny – kryté i venkovní. Pro malé děti je malá venkovní lezecká skála, kterou zvládnou jen tak bez vybavení. Starší děti a dospělí si zase můžou vypůjčit kompletní výbavu a zkusit zdolat 16 metrů vysokou stěnu.

Ubytování v okolí

Nejbližší ubytování vybírejte v Aschau im Zillertal.

Užitečné informace

Vstupné je € 6.00 a děti do 6 let nic neplatí.

Psi nemohou do areálu koupacího jezírka ani na přilehlý trávník sloužící ke slunění.

Návštěvu Freizeitpark Aufenfeld můžete spojit s výletem na kole. Místo leží na cyklostezce, která vede údolím podél říčky Ziller. Je pouze pro cyklisty a má nenáročný profil.

Adresa

Distelberg 1, 6274 Aschau im Zillertal, ukázat na mapě
www.camping-zillertal.at/index.php/freizeitpark.html

Více o Zillertalu

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..