Funslope & Familypark Bormio

Funslope & Familypark Bormio
Zdroj: www.bormioski.eu

Hlavní novinkou v sezóně 2017/2018 je v Bormiu otevření nové zábavné zóny v Bormiu 2000 se dvěma velkými atrakcemi – zábavnou sjezdovkou Funslope a Familyparkem pro malé a začínají lyžaře a snowboardisty.

Funslope Bormio je 700 metrů dlouhá sjezdovka, která spojuje různé zábavné prvky z boardercrossu a snowparků. Na celkem 700 metrech čekají zábavné atrakce jako klopené zatáčky, sněžné tunely, skokánek nebo umělé muldy – podívejte se nakonec na video pod článkem. Na sjezdovce se určitě pobaví děti i dospělí. Zvlášť pro ty první bude asi sjezdovka hlavní atrakcí v Bormiu, ze které se jim nebude chtít pryč.

Najděte si ubytování v Bormiu
180+ apartmánů, hotelů, horských chat a penzionů, nejlepší lokality, užitečné informace

Druhá atrakce – Familypark Bormio – je určená pro děti a začínající freestyle lyžaře a snowboardisty, kteří si chtějí užít trochu adrenalinu, ale zatím si netroufnou na velký snowpark v Bormiu 3000. Na dvou krátkých paralelních tratích si můžete vyzkoušet různé triky na bedýnkách, rainbow a kickrech, aniž byste potřebovali speciální freestylové know-how nebo zkušenosti.

Filtrovat podle

Užitečné informace

  • Areál Funslope & Familypark Bormio je umístěný kousek nad Bormio 2000, přímo pod vedením lanovky Bormio 2000-Cima Bianca. K areálu se dostanete od horní stanice sedačkové lanovky Bormio 2000-Pian dei Larici, ze které sjedete kousek po červené dolů k Funslope. Druhou možností je použít vlek Nevada Est.

Nezapomeňte si najít
nejvýhodnější cestovní pojištění

  • Vstup na Funslope a do Familyparku je samozřejmě zdarma. Nejsou potřeba ani žádné speciální freestylové schopnosti nebo zkušenosti.

Web

www.bormioski.eu/en/skiing/family/funslope-familypark/

Více o Bormiu

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..