Gormiti park

Gormiti Park Bormio
Zdroj: https://www.bormioski.eu

Gormiti Park je místo v Bormiu ideální pro nejmenší děti, které zatím neumí lyžovat. Můžou tady zkoušet své první obloučky na opravdu mírném svahu pod dozorem instruktorů nebo si prostě jen užít zábavu při sáňkování na speciálních gormitích sáňkách a snowtubingu.

Svah je vybavený pohyblivým kobercem, který děti vyveze nahoru a dolů už můžou svištět na gormitích sáňkách nebo snowtubech. Kromě sáňkování si děti užijí v parku ještě hraní mezi postavami Gormitů nebo se vyřádí na nafukovacím gormitím hradu. Zmrzlí rodiče najdou útočiště v baru/bistru BeWhite, ze kterého je perfektní výhled na děti v Gormiti Parku.

Najděte si ubytování v Bormiu
180+ apartmánů, hotelů, horských chat a penzionů, nejlepší lokality, užitečné informace

Pokud chcete, aby děti začaly s výukou lyžování, můžete jim u Gormiti Parku v lyžařské škole Ski School Nazionale Bormio zaplatit výuku s instruktorem.

Filtrovat podle

Užitečné informace

  • Gormiti Park najdete u dolní stanice lanovky Bormio-Bormio 2000 (viz. mapa).
  • V sezóně je otevřený každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Vstupné jde koupit buď na 4 hodiny za € 5 nebo na celý den za € 10, pro vstup musíte mít navíc skipass.
  • Přímo u Gormiti Parku je bar/bistro BeWhite. Děti tak můžete nechat řádit na mírném, bezpečném svahu samotné a přitom je sledovat z baru třeba se šálkem teplého čaje. Pozor – zodpovědnost za děti mají vždy rodiče, v poplatku za vstup není hlídání. Ale nebojte – svah je opravdu mírný a není součástí sjezdovky, kde by jezdili lyžaři. Proto bych se nebála nechat děti v parku samotné.

Nezapomeňte si najít
nejvýhodnější cestovní pojištění

  • V Gormiti parku se nesmí používat žádné vlastní sáňky, boby atd. a nesmí se chodit po sjezdovce. Stejně tak se nesmí na sjezdovku s kočárky a do areálu nesmí psi ani jiná zvířata.
  • Provozovatel Gormiti Parku, lyžařská škola Ski School Nazionale Bormio má kancelář hned u parku – je tady možné domluvit první lekce lyžování a vypůjčit si vybavení. Její instruktoři mluví italsky, anglicky, německy, francouzsky a rusky, bohužel češtinu neuvádí.
  • Na lyžích můžete jezdit na pohyblivém koberci v Gormiti parku pouze s instruktorem z lyžařské školy.

Web

www.bormioski.eu/en/skiing/family/gormiti-park/
www.scuolascibormio.com/en/

Více o Bormiu

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..