Lázně Merano

Pohled na bazény v lázních Merano
Autor: Merano Thermal Baths/Gionata Xerra

Lázně Merano jsou otevřené od roku 2005 a návštěvníkům nabízí bohatou nabídku wellness procedur, 8 druhů saun a celkem 25 venkovních i vnitřních bazénů. Jsou tu dětské bazény, sportovní 50-metrový, bazén pro neplavce nebo se studenou vodou určený ke koupeli po saunování i teplé whirpooly. Venkovní bazény jsou umístěné v parku, kde se můžete slunit mezi palmami a keři růží nebo se jen tak procházet u leknínového jezírka.

Kde se ubytovat? Hledejte ubytování v Meranu a okolí
1130+ hotelů, apartmánů, penzionů a prázdninových domů, nejlepší lokality, hodnocení a užitečné informace

Můžete zkusit i některý z léčebných bazénů – se slanou vodou nebo tzv. Kneippův chodník – mělké bazény se studenou a horkou vodou, ve kterých dochází ke správnému prokrvení končetin (to ocení hlavně cyklisté a turisté po náročném výletu).

Specialitou lázní je termální bazén s vodou obsahující radon. Ta je do lázní čerpána z blízkého Monte San Vigilio a je známá pro své terapeutické účinky – má uklidňující efekt, ulevuje od bolesti, má dobrý vliv na cévy i dýchací systém a je vhodná pro alergiky.

Filtrovat podle

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v Meranu. Ubytovat se samozřejmě můžete i přímo v lázních, ale je to docela drahá sranda. Levnější alternativy hledejte v Meranu a okolních vesnicích.

Užitečné informace

  • Celodenní vstup je pro dospělého cca 18,50 € ve všední den, 20,50 € o víkendech a svátcích. Dalších 6 € se ke vstupnému připočítává za vstup do sauny. Děti platí za celodenní vstup ve všední dny 11,50 €, o víkendech 13,50 €. Taky je možné koupit si vstup pouze na 2 nebo 3 hodiny.
  • Otevřeno je celoročně, vnitřní bazény 9.00-22:00, venkovní bazény (pouze v létě) 9.00-20:00.
  • Auto je možné zaparkovat v podzemním parkovišti, pro návštěvníky lázní za zvýhodněnou cenu €9/den. Tato snížená cena za parkování je k dispozici pouze na hlavní pokladně lázní Merano.

Online rezervace

»Vstupenka do bazénu Terme Merano
»Vstupenka do bazénů a saun Terme Merano
Rezervujte online – V češtině – Pohodlné plánování dovolené – Jistota rezervace – Žádné čekání ve frontě – Výběr v klidu – Možnost zrušení až 24 hodin před začátkem – 24/7 zákaznická podpora

Web

www.thermemeran.it

Více o Meranu

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..