Aquapark Aquasplash Gols

Aquapark Aquasplash Gols
Zdroj: http://www.burgenland.info/

U Neusidlersee má skoro každé město a vesnice svůj vlastní aquapark nebo koupací jezero. Aquapark Aquasplash v Golsu je jedním z nich. Pro plavce má 25 metrů dlouhý bazén se 4 plaveckými dráhami a skokanskými můstky. Další bazén je čistě pro zábavu – ústí do něj 43 metrů dlouhý tobogán a široká skluzavka. Nechybí ani divoká řeka. Plavecký i rekreační bazén jsou propojené, takže mezi nimi můžete v klidu proplouvat.

Pro malé děti je připravená soustava 3 mělkých bazénů s veselou sochou hrocha a skluzavkami. Kousek od bazénů je také malé dětské hřiště s houpacími zvířátky a umělý potůček pro děti ideální na dobrodružné brodění. Část bazénů je zastíněná slunečníky, aby byly malé děti chráněné před sluncem i během svých her.

Najděte si ubytování u Neusiedlersee
330+ apartmánů, penzionů, hotelů a ubytování v soukromí, nejlepší lokality, užitečné informace

Slunit se můžete na rozlehlém trávníku vedle bazénů, vybrat si můžete místa jak na slunci, tak pod vzrostlými stromy. Kromě koupání můžete vyzkoušet další sporty – beach volejbal a beach fotbal na hřištích s přírodním pískem nebo basket a házenou na víceúčelovém sportovním hřišti. Pod stromy jsou také stoly na ping-pong. Pálky a míčky si jde vypůjčit u plavčíka. A pro děti je k dispozici dětské hřiště s dřevěnými prolézačkami, pískovištěm a zbrusu novou lanovou pyramidou, na které si můžou děti vyzkoušet své lezecké dovednosti.

Filter by

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v okolí Neusiedlersee.

Užitečné informace

  • Otevřeno je od května do září, ve všední dny od 10 do 20 hodin, o víkendech a svátcích už od 9 hodin. Poslední vstup na koupaliště je hodinu před zavírací dobou.
  • Děti do 6 let neplatí za vstup do aquaparku nic, děti od 6-15 let platí za celodenní vstup € 3 a dospělí (od 16 let) € 6.

Nezapomeňte si najít
nejvýhodnější cestovní pojištění

  • Parkovat jde na parkovišti přímo u aquaparku.
  • S Neusiedler See Card je vstupné zdarma a máte nárok i na bezplatné parkovací místo.

Web

www.gols.at/index.php/home/aquasplash-gols

Více o Neusiedlersee

1 KOMENTÁŘ

  1. Aquapark je poměrně malý, je tady celkem málo lidí, nejvíce je narváno v divoké řece. Super atrakce! Obě skluzavky jsou taky fajn. Skvělá zábava pro děti na celý den, s neusiedlerseecard je vstup zdarma!

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..