Aquapark AHOI! RÜGEN v Sellinu – koupání na Rujáně i pro neotužilce

Aquapark AHOI! RÜGEN v Sellinu na Rujáně
Zdroj: http://www.ahoi-ruegen.com/

Na Rujáně je bez diskuze krásně, při cestě sem nestojíte v kolonách a na kolo a turistiku je tohle místo ideální. Jednu chybku ale Rujána přesto má – koupání je tady i v létě spíš pro otužilejší. Takže před odjezdem na dovolenou se buďto poctivě otužujte nebo se prostě zajeďte vykoupat do vodního světa AHOI! RÜGEN (dříve Inselparadis) v lázních Sellin na východní straně ostrova. Čekají vás vnitřní bazény pro malé i velké, plavce i neplavce, venkovní temperovaný bazén a bohatá nabídka saun a wellness procedur. Po koupání může skočit na burger nebo rybu do restaurace přímo v aquaparku.

Kde se ubytovat? Hledejte ubytování na Rujáně
5900+ apartmánů, hotelů, penzionů a prázdninových domů, nejlepší lokality, hodnocení a užitečné informace

Vnitřní bazény mají všechno jak pro zábavu, tak relaxaci – masážní lůžka, podvodní trysky, temperované výřivky i 100 metrů dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty. Pro děti je připravený mělký bazén se skluzavkou. Vnitřní bazén je navíc spojený plaveckým kanálem s venkovním vyhřívaným bazénem, takže můžete plynule přecházet z vnitřní do venkovní části akvaparku. Tady se můžete slunit na trávníku, zatímco děti vypustíte na pirátskou loď s vodními skluzavkami.

Pokud jste fanoušci saunování, budete z aquaparku nadšení. Mají 6 druhů saun s unikátním designem – třeba tradiční finskou saunu najdete ve spoustě aquaparků, ale tady v ní mají ještě krb. V sauně s majákem se zase uvolníte při světelné terapii. Nechybí ani parní sauna, šetrná Kristallsauna a úplnou specialitou je sauna s éterickými oleji v designu ponorky. Pobyt v ní vám zpříjemní speciální ozvučení s podmořskými zvuky.

Filtrovat podle

Ubytování v okolí

Vyberte si ubytování na Rujáně.

Užitečné informace

  • Přímo před aquaparkem je velké parkoviště, které je přístupné ze silnice B196.
  • Vstup si můžete zaplatit na hodinu, 3 hodiny i na celý den. Pro dospělého je cena za 3 hodiny € 16,50, na celý den €21. Děti do 14 let platí € 12,50 na 3 hodiny, € 15,50 na celý den. Děti do 3 let mají vstup € 2,50 ať je na hodinu nebo celý den. Pokud chcete navštívit také sauny, přičítá se ke všem druhům vstupného jednorázový poplatek € 5,50.
  • Samozřejmě jde koupit i výhodné rodinné vstupné – ale pouze na celý den. Například pro 2 dospělé a 2 děti stojí € 49,50.

Web

www.ahoi-ruegen.com

Více o Rujáně

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..