Aquapark AHOI! RÜGEN v Sellinu – koupání na Rujáně i pro neotužilce

Aquapark AHOI! RÜGEN v Sellinu na Rujáně
Zdroj: http://www.ahoi-ruegen.com/

Na Rujáně je bez diskuze krásně, při cestě sem nestojíte v kolonách a na kolo a turistiku je tohle místo ideální. Jednu chybku ale Rujána přesto má – koupání je tady i v létě spíš pro otužilejší. Takže před odjezdem na dovolenou se buďto poctivě otužujte nebo se prostě zajeďte vykoupat do vodního světa AHOI! RÜGEN (dříve Inselparadis) v lázních Sellin na východní straně ostrova. Čekají vás vnitřní bazény pro malé i velké, plavce i neplavce, venkovní temperovaný bazén a bohatá nabídka saun a wellness procedur. Po koupání může skočit na burger nebo rybu do restaurace přímo v aquaparku.

Vnitřní bazény mají všechno jak pro zábavu, tak relaxaci – masážní lůžka, podvodní trysky, temperované výřivky i 100 metrů dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty. Pro děti je připravený mělký bazén se skluzavkou. Vnitřní bazén je navíc spojený plaveckým kanálem s venkovním vyhřívaným bazénem, takže můžete plynule přecházet z vnitřní do venkovní části akvaparku. Tady se můžete slunit na trávníku, zatímco děti vypustíte na pirátskou loď s vodními skluzavkami.

Pokud jste fanoušci saunování, budete z aquaparku nadšení. Mají 6 druhů saun s unikátním designem – třeba tradiční finskou saunu najdete ve spoustě aquaparků, ale tady v ní mají ještě krb. V sauně s majákem se zase uvolníte při světelné terapii. Nechybí ani parní sauna, šetrná Kristallsauna a úplnou specialitou je sauna s éterickými oleji v designu ponorky. Pobyt v ní vám zpříjemní speciální ozvučení s podmořskými zvuky.

Ubytování v okolí

Vyberte si ubytování na Rujáně.

Užitečné informace

Přímo před aquaparkem je velké parkoviště, které je přístupné ze silnice B196.

Vstup si můžete zaplatit na 2, 3 nebo 4 hodiny i na celý den. Pro dospělého je cena za 2 hodiny € 10, na celý den € 17. Děti platí od 99 cm do 14 let platí € 7 na 2 hodině, € 11 na celý den. Kojenci pouze € 2. Pokud chcete navštívit také sauny, přičítá se ke všem druhům vstupného jednorázový poplatek € 5.

Samozřejmě jde koupit i výhodné rodinné vstupné – ale pouze na celý den. Například pro 2 dospělé a 2 děti stojí € 45.

Adresa

Badstraße 1,18586 Sellin, ukázat na mapě
www.ahoi-ruegen.com

Více o Rujáně

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..