Aquapark Sonnentherme Lutzmannsburg

Aquapark Sonnentherme Lutzmannsburg
Zábava ve vodním světě Sonnentherme, Autor: Sonnentherme

Oblast Neusiedlersee je vyhlášená termálními lázněmi a wellness resorty, ale vodní svět Sonnentherme v Lutzmannsburgu je z nich všech nejlepším místem pro rodinu – ať s malými dětmi nebo teenagery. Má jak vnitřní, tak vnější bazény a atrakce, takže stojí za návštěvu za každého počasí.

Pro úplně nejmenší děti jsou určené vnitřní a vnější mělké bazény s dětskými miniskluzavkami. U vnitřních bazénů je navíc dětská herna, místnost, kde můžete dítě přebalit nebo nakojit, a malá dětská ložnice pro malý šlofík mezi hraním. Opravdovou specialitou je dětská sauna, kde je teplota ideální i pro opravdu malé děti. U venkovního bazénu potěší rodiče i děti písečná pláž s lehátky a slunečníky a spoustou hraček pro stavění hradů z písku.

Najděte si ubytování u Neusiedlersee
330+ apartmánů, penzionů, hotelů a ubytování v soukromí, nejlepší lokality, užitečné informace

Starší děti a akční dospělí se vyřádí ve vnitřním bazénu s megatobogány (270 metrů dlouhý XXL Monster Ride je dokonce nejdelším vnitřním tobogánem v Rakousku) nebo v bazénu s vlnobitím. A co teprve speciální 3,6 metru hluboký, venkovní Splash pool se skokanskými věžemi. Skákat můžete z výšky 1, 2 nebo 3 metry a nechybí ani lezecká stěna s přesahem nad bazén. Bezpečný dopad je zaručený. V areálu mají i klasický 25-metrový venkovní plavecký bazén a relaxační vnitřní bazén bez atrakcí, pouze s masážními tryskami a lůžky.

Ve wellness části můžete vyzkoušet všechny možné druhy saun – finskou, parní, infrasaunu nebo méně známou parní aroma saunu – a wellness procedury.

Filter by

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v okolí Neusiedlersee.

Užitečné informace

  • Otevřeno je po celý rok každý den od 9-19 hodin, v pátek a sobotu dokonce až do 20 hodin.
  • V letních měsících bohužel není v provozu dětská sauna.
  • Celodenní vstupné je pro dospělého € 25.90, pro děti do 2 let € 8.50, od 2-6 let € 11.50, od 6-15 let € 15.50 a od 15-19 let € 20.50. Výhodnější vstupné zaplatíte po 3. hodině – například dospělý pouze € 18.90. Senioři s platným dokladem platí zvýhodněné vstupné € 20.90.

Nezapomeňte si najít
nejvýhodnější cestovní pojištění

 • S Burgenland kartou máte 1 vstup do aquaparku zdarma a 1 celodenní nebo tříhodinový vstup za poloviční cenu.

Web

www.sonnentherme.at

Více o Neusiedlersee

2 KOMENTÁŘE

  • Klasické rodinné vstupné v aquaparku nemají, ale v pátek je rodinný den. Rodiny (max. 2 dospělí + děti, kdy alespoň jedno je ve věku 0-15 let) mají na denní vstupné 10% slevu. Pozor neplatí o prázdninách a svátcích.

   A pro rodiny je určená ještě jedna sleva. Ty opravdu velké se 3 a více dětmi můžou v neděli využít tzv. XXL Family Card. Za nejmladší dítě pak neplatí nic.

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..