Familypark Neusiedlersee – největší zábavní park pro děti v Rakousku

Atrakce Jablečný let (Apfelflug) ve Familyparku Neusiedlersee
Atrakce Jablečný let (Apfelflug), zdroj: www.familypark.at

Víc než 80 atrakcí na 140 000 m2 čeká na rodiny s dětmi v největším zábavním parku Rakouska kousek od vesnice St. Margarethen. Tématem parku je dětský svět pohádek. Nečekejte proto extrémní adrenalinové atrakce pro teenagery, Familypark Neusielersee si užijí hlavně předškolní děti a malí školáci. O celodenní zábavu je tady postaráno, park je rozdělený dokonce na 4 velké tématické části. A není jen zábavný, ale navíc i krásný, protože je v nádherném prostředí parku s jezírky, lesními cestičkami a pohádkovými stavbami.

Najděte si ubytování u Neusiedlersee
330+ apartmánů, penzionů, hotelů a ubytování v soukromí, nejlepší lokality, užitečné informace

Část Hrad zážitků (Erlebnisburg) je pohádkovým královstvím plným draků, rytířů a šašků. Vyzkoušet můžete orlí horskou dráhu, pohádkový hrad, balónový nebo dračí kolotoč i jízdu na dětských motokárách. Svoji sílu otestujte na atrakci jménem Turmgucker – posadíte se na sedátka připevněná na vysoké věži a ručkováním po provaze posunujete své sedátko blíž k vrcholu věže. Když se dostanete až nahoru, odměnou vám bude krásný výhled na park.

Další část se jmenuje Selský dvůr (Bauernhof) a imituje život na farmě. V malé zoo se děti můžou pomazlit se živými ovcemi a kozami. Výběh tady mají oslíci, králíci, slepice a Racka ovce. Zvířata můžete i nakrmit – u výběhů je stánek, kde se prodává krmení. A vyzkoušejte atrakce inspirované vesnickým životem – jablkový řetízkový kolotoč, jízdu v sudu na mačkání vinných hroznů, rýžování drahých kamenů nebo projížďku traktorem.

Nejklidnější částí parku je Pohádkový les (Märchenwald). Pod vzrostlými duby hledejte při procházce pohádkové stavby inspirované různými pohádkami – O perníkové chaloupce, Šípkové Růžence nebo Sněhurce a sedmi trpaslících. Pro odvážné je návštěva strašidelného domu obývaného duchy a strašidly.

V poslední části parku jménem Dobrodružný ostrov (Abenteuerinsel) se přenesete do středomořského světa pirátů a řeckých bájí. Mají tu školu gladiátorů, kde si otestujete obratnost na lanových překážkách, nebo obrovskou houpačku ve tvaru pirátské lodi. V horkých dnech se můžete osvěžit v Neptunově vodním světě, což je velké vodní dětské hřiště s vodotrysky. A atrakcí pro ty, kdo se nebojí výšek, je hrad v bažinách. Vylezte nahoru některou z věží a pak se vydejte sítí chodeb a tunelů z lan na výpravu kolem celého hradu. A dolů jak jinak než po skluzavce.

Filter by

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v okolí Neusiedlersee.

Užitečné informace

  • Otevřeno je od 19. března do 26. října každý den od 9-18 hodin. V říjnu pouze do 17 hodin. Otevírací doba se může změnit při nepříznivém počasí.
  • Do familyparku je zakázaný vstup se psy a jinými domácími mazlíčky. Stejně tak není možné si do parku vzít dětská kola nebo odrážedla.

Nezapomeňte si najít
nejvýhodnější cestovní pojištění

  • Vstupné je € 21,50 pro dospělé i děti, pouze děti do 3 let mají vstup zdarma. Ale pozor – každý pátek (kromě svátků) je tzv. rodinný den, kdy je vstup za výhodnou cenu € 19,50. A děti od 3 do 14 let, které mají v den vstupu narozeniny, neplatí nic.

Web

www.familypark.at

Více o Neusiedlersee

2 KOMENTÁŘE

  1. Cena pro rok 2017 je 23 euro pro osoby starší 3 roky, sleva na Neusiedlersee Card je jedno euro. Otevřeno denně od 9 do 18 hodin, poslední vstup v 17:00.

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..