La Spiaggia di Pluto – pláž pro lidi i jejich čtyřnohé mazlíčky

La Spiaggia di Pluto v Bibione

Z Plutovy pláže (Pluto beach nebo v originále La Spiaggia di Pluto) vás nikdo s pejskem vykazovat nebude. Naopak – čtyřnozí kamarádi jsou tady vítanými hosty a je tu opravdu postaráno o jejich pohodlí.

Kde se ubytovat? Hledejte ubytování v Bibione, kam můžete se psem
170+ hotelů, apartmánů, penzionů a prázdninových domů, nejlepší lokality, hodnocení a užitečné informace

Na pláži je víc jak 200 míst – všechna se slunečníkem a lehátky, některá dokonce s oplocením nebo plážovým stanem. Pro pejsky jsou připravené misky na vodu, pelíšek i vodítka k připnutí na obojek. Pejsci se samozřejmě můžou bez omezení koupat v moři se svými majiteli, na pláži můžou využít psí sprchy.

Plutova pláž má i speciální hřiště vyhrazené pro agility – každý čtvrtek tady probíhá zdarma výcvik s kvalifikovanými trenéry.

Filtrovat podle

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v Bibione, kde jsou dovolena domácí zvířata.

Užitečné informace

  • Pláž funguje od května do září od 9 do 18, v hlavní sezóně (červen až srpen) dokonce od 8:30 do 19 hodin.
  • Slunečník se 2 lehátky stojí v plné sezóně (5/6 – 2/9) € 24 na den nebo € 19 na půlden, slunečník s 1 lehátkem a 1 skládací kempingovou židlí € 21 na den nebo € 15 na půl dne. Místo si jde předplatit za výhodnou cenu i na celý týden.
  • Pro vstup na pláž je nutné, aby byl pes očkovaný proti vzteklině (je to nutné doložit očkovacím průkazem) a měl mikročip nebo tetování!

Web

www.laspiaggiadipluto.com

Více o Bibione

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den. Chci se zeptat. Agility tam probíhá i mimo čtvrtek a bez trenérů nebo jen ve čtvrtek pod dohledem? A na kolik to vychází? A také jestli lze platit čistý vstup (bez léhátek)? Děkuji

    • Podle aktuálního ceníku jsou všechny vstupy s lehátkem/lehátky, není tam nikde uvedený žádný základní vstup bez lehátka. V návštěvnickém řádu se navíc vysloveně píše, že si nesmíte nikde položit vlastní lehátko nebo slunečník. V rámci pláže najdete agility hřiště – můžete na něj vzít pejska jen vy sami nebo využít služeb instruktora. O termínech se na aktuální verzi stránek nic nepíše.

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..