Pláž a koupaliště v Rustu

Zdroj: www.burgenland.info

U Neusiedlersee je nabídka koupání hodně bohatá. Je tady spousta pláží u samotného jezera a také venkovní bazény v jednotlivých obcích, které jsou ale kvůli rakosí většinou dál od jezera. Míst, kde si kousek od sebe můžete užívat jak koupání v bazénu tak v Neziderském jezeře, proto zase tolik není. Jedním z nich je pláž s koupalištěm v Rustu, kterou si oblíbili jak rodiny s dětmi, sportovní nadšenci nebo pohodáři toužící po klidu, relaxaci nebo třeba romantické projížďce na jezeře.

Bazén je velký, jde vlastně o dva spojené bazény s 37 metrů dlouhým tobogánem, skluzavkou, divokou řekou a oblíbenou lezeckou sítí. Pro malé děti je kousek dál, častečně ve stínu pod stromy, k dispozici brouzdaliště. Pokud děti omrzí řádění v bazénu můžete je vypustit na dětské hřiště nebo jim zaplatit 10 minut na trampolínách, které jsou v areálu. Malí i velcí si můžou zahrát ještě minigolf nebo stolní tenis, nechybí ani beach volejbalová hřiště.

Najděte si ubytování u Neusiedlersee
330+ apartmánů, penzionů, hotelů a ubytování v soukromí, nejlepší lokality, užitečné informace

Další aktivity čekají na pláži u jezera – jsou tady školy surfingu a plachtění (jak pro děti tak dospělé, úplné začátečníky stejně jako zkušené sportovce), půjčovny kajaků (na kterém můžete dopádlovat do středu jezera, odkud je výhled až do Maďarska) nebo elektrických loděk a šlapadel.

Filter by

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v okolí Neusiedlersee.

Užitečné informace

  • Koupaliště je otevřené obvykle od půlky května do začátku září každý den od 9 hodin ráno do 7 hodin večer.
  • Vstup na koupaliště je zpoplatněný – dospělý zaplatí za celodenní vstup € 5,50, děti do 14 let € 3,00. Od 11, 13 a 16:30 hodin se platí levnější vstupné, které se snižuje v tento čas vždy € 0,50 oproti plnému vstupu. Koupit jde také výhodnější 3denní nebo 7denní permanentku. Za 3 Eura jde půjčit také na den lehátko, musíte ale také zaplatit kauci € 20.
  • Minigolf stojí € 3,50, skákání na trampolínách € 2,50 za 10 minut.

Nezapomeňte si najít
nejvýhodnější cestovní pojištění

  • U pláže je velké parkoviště, pokud parkuje déle jak hodinu, tak se za parkování platí. Cena je podle hodin – nejlevnější do 2 hodin stojí € 2,50, do 5 hodin € 3,50, na půl dne € 4.
  • Na pláži je samozřejmě veškeré zázemí jako jsou sprchy a toalety.

Web

www.seebadrust.at/seebad

Více o Neusiedlersee

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..