Aqualandia – největší aquapark v Itálii

Atrakce Crazy river v aquaparku Aqualandia

Pokud chcete opravdu hodně atrakcí, pak navštivte v Lido di Jesolo Aqualandii. Je to největší aquapark nejen na Benátské Riviéře ale i v celé Itálii. Je pojatý v karibském stylu a nabízí zábavu pro malé děti, teenagery i dospělé, v bazénech i mimo ně – třeba nejvyšší skluzavku na světě (42 m), divokou řeku, bungee jumping nebo unikátní Žraločí zátoku, díky které Aqualandia pravidelně vyhrává cenu pro nejlepší italský aquapark. Jde o bazén, kde je iluze Karibiku dokonalá díky vlnobití, palmovému ostrovu uprostřed a písku na pláži kolem bazénu i na jeho dně.

Pro malé děti je určený speciální bazén se 4 druhy skluzavek, které jsou zmenšenou kopií těch pro dospělé, a zábavní park se vstupem pro děti od 3 do 12 let (takže nehrozí kolize malých dětí s teenagery při řádění na atrakcích). Součástí aquaparku je i minigolfové hřiště, které můžete navštívit i samostatně.

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování blízko Aqualandie. Tip: Pokud chcete klidnou rodinnou dovolenou, doporučujeme vybírat spíš v Cavallinu než v rušném Lido di Jesolo.

Užitečné informace

Celodenní vstupné pro dospělého stojí 30 €. Zvýhodněné vstupné je možné získat pro malé děti do 140 cm, dospělé 65+ a na odpolední vstupné. Děti do 100 cm mají vstupné ZDARMA.

Nezapomněli jste na cestovní pojištění? Porovnejte si, kde ho pořídíte nejvýhodněji

Park navíc nabízí slevové akce (např. čtvrtý celodenní vstup zdarma, nebo zvýhodněné předplatné vstupu na více dnů) – hledejte na webu aquaparku stránky Prices nebo Promotions.

Park je v provozu od 7.června – 14.září, od 10:00 – 18:00.

U aquaparku je možnost dát si auto na nehlídané parkoviště (za poplatek cca 4 €).

Adresa

Via M.Buonarroti 15, 30016 Jesolo Venezia, ukázat na mapě
www.aqualandia.it/en/
www.facebook.com/aqualandia.it

Více o Lido di Jesolo Více o Cavallinu Více o Caorle Více o Bibione Více o Lignanu

1 KOMENTÁŘ

  1. Byli jsme již v několika aqaparcich v itálii a aqualandia zatím nejhorší. Super pláž í zajímavé prostredi ale tim to zacina a i konci. Tedy pokud nejste ochotni vystát si frontu na jakoukoliv atrakci ják v 80letech na banany.
    Já zas až tak na nějaké to euro nekoukam ale vstup vlastně do bazénu pro rodinu 120eur je vyhozeno za nic. A pátek v rohlíku za 300kc je asi i pro Babise za ranec.
    Za mě zklamání.

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..