Aquacolors Poreč

Aquapark Aquacolors Poreč

Poslední doba aquaparkům na Istrii opravdu přeje. Dlouho totiž v regionu žádný aquapark nebyl, ale v roce 2014 otvírala Istralandia poblíž města Novigrad a o rok později Aquacolors Poreč.

Aquacolors, to jsou hlavně různé skluzavky a tobogány – od těch pro malé děti a jejich rodiče až po atrakce, na které si troufne jen opravdový milovník adrenalinu. Specialitou je nejdelší divoká řeka v Chorvatsku – půlkilometrová Lazy river, která má hodně poklidné tempo, vede mezi zelení a je dobrým místem pro relaxaci.

Moc klidu si naopak neužijete na skluzavce Magicone ve tvaru trychtýře, na opravdovém padáku Freefall nebo tobogánu Black Hole a Spheres se světelnými efekty.

Bazény jsou v Aquacolors dva – jeden velký se simulací vlnobití a druhý pro děti s množstvím skluzavek a atrakcí. Bohužel bazén čistě pro plavce tady chybí.

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v Poreči.

Užitečné informace

Dospělí platí 185 za celý den a 135 Kn za odpolední vstupné (od 15 hodin). Děti do 15 let mají zvýhodněné vstupné – 145 Kn na celý den a 100 Kn za odpolední vstup. Děti do 6 let a lidé na vozíčku vstupné neplatí.

V ceně vstupného jsou i opalovací lehátka a slunečník.

Otevřeno je od května do září od 10 do 18 hodin, v červenci a srpnu až do 19 hodin.

V celém aquaparku je zdarma Wi-Fi.

Adresa

Molindrio 18,52440, Poreč, ukázat na mapě
www.aquacolors.eu

Více o Poreči

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..