Istralandia – první aquapark na Istrii

Tobogány v aquaparku Istralandia

Istralandia byla otevřená v létě 2014 a pyšní se mnoha „nej“. Má třeba nejdelší skluzavku v celém Chorvatsku – 96 metrů dlouhý a 27 metrů vysoký Free Fall. Nebo největší bazén s vlnobitím v celém Středomoří. Na děti čeká dětský bazén s pirátskou lodí a skluzavkami. Dospělým, kteří chtějí relaxovat, by se zase mohlo líbit v hydromasážním bazénu.

Kromě skluzavky Free Fall má aquapark spoustu dalších atrakcí – Flying Boats jde sjíždět na nafukovacích kruzích, Crazy hills je rovnou 6 paralelních skluzavek vedle sebe. V létě 2015 představil rovnou 3 novinky – tobogány Bunga Hole, Space Rocket a Sea Hole. V posledním jmenovaném si užijete nejen adrenalinový sešup, ale i světelné a zvukové efekty.

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování na Istrii.

Užitečné informace

Vstupné pro dospělého je na celý den 140 Kn, od 2 hodin odpoledne 110 Kn. Pro děti do 140 cm je vstupné snížené na 110 Kn (denní) a 90 Kn (od 2 hodin). Děti menší něž 100 cm mají vstupné zdarma. Je také možné koupit zvýhodněné vstupné pro rodinu s dětmi, ale děti nesmí být vyšší než 140 cm.

V celém aquaparku je zdarma Wi-Fi.

Online rezervace

»Aquapark Istralandia
Rezervujte online – Pohodlné plánování dovolené – Jistota rezervace – Žádné čekání ve frontě – Výběr v klidu – Možnost zrušení až 24 hodin před začátkem

Adresa

Brtonigla, ukázat na mapě
www.istralandia.hr

Více o Poreči

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..