Freizeitpark Podersdorf

Freizeitpark Podersdorf - jízda na člunech
Jízda na člunech ve Freizeitpark Podersdorf, zdroj: www.freizeitpark-podersdorf.at

Když by se děti na pláži v Podersdorfu začali nudit, není nic jednoduššího než je vzít do malého parku s dětskými atrakcemi, který je na dolním konci severní pláže, na dohled od slavného majáku.

A na jaké atrakce se můžou děti těšit? Třeba na 10 maxi trampolín (ty můžou vyzkoušet i dospělí s hmotností do 90 kg), dva skákací hrady (Džungle a Divoký západ), jízdu na nafukovacích řiditelných člunech v „rozbouřeném“ moři (které supluje mělký bazén) a spoustu dalších atrakcí. Oblíbenou zastávkou je i 18-jamkové minigolfové hřiště, které se užijí děti i dospělí.

Najděte si ubytování u Neusiedlersee
330+ apartmánů, penzionů, hotelů a ubytování v soukromí, nejlepší lokality, užitečné informace

Protože při skákání a dovádění na atrakcích vyhládne, je ve Freizeitparku také příjemné posezení s občerstvením a zmrzlinárnou.

Filter by

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v okolí Neusiedlersee.

Užitečné informace

  • Park je otevřený od začátku dubna do konce září, v případě pěkného počasí už od půli března. V dubnu (případně březnu) je otevřeno jen o víkendech a svátcích  – od 12 do 19 hodin.
  • Od května do půli září je otevřeno denně. Ve všední dny v květnu, červnu a v první polovině září od 12 do 19 hodin. O víkendech a svátcích v květnu a červnu už od 10 hodin do 8 hodin večer, celé září je pak otevřeno o víkendech od 10 do 19 hodin. O prázdninách (červenec, srpen) je každý den otevřeno od 10 do 21 hodin.
  • Konkrétní otevírací hodiny se mohou měnit v závislosti na aktuálním počasí.

Nezapomeňte si najít
nejvýhodnější cestovní pojištění

  • Atrakce se platí buď v Eurech nebo v žetonech, které lze koupit ve stánku s občerstvením. Jeden žeton stojí € 2,50, při koupi více kusů je cena výhodnější – například 10 žetonů je za € 20,00. Za jednou koupené žetony se už peníze zpět nevrací. A žetony nejde využít ani při placení občerstvení.
  • Cenově vychází atrakce srovnatelně s Českou republikou – například za 20 minut na skákacích hradech zaplatíte € 2,50, minigolf stojí € 3,00 pro dítě a € 4,00 pro dospělého.
  • Do Freizeitparku můžete i se psem – jen pozor, během otevírací doby s ním nesmíte do areálu pláže Podersdorf.

Web

www.freizeitpark-podersdorf.at

Více o Neusiedlersee

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..