Termální lázně St. Martins Therme & Lodge

Termální lázně St. Martins Therme & Lodge
Zdroj: http://www.stmartins.at/

Díky poloze na okraji národního parku Neusiedlersee – Seewinkel jsou termální lázně St. Martins opravdovou oázou klidu a relaxace. Kromě velkého jezera na koupání a 11 různých venkovních i vnitřních bazénů nabízí také několik typů saun a spoustu míst pro odpočinek.

V lázních na vás čekají 2 velké termální bazény – vnitřní a venkovní, oba s příjemnou teplotou 32-35 °C – a pak dalších 9 menších bazénů. Venku je to třeba speciální bazén se slanou vodou, dětský, relaxační a masážní bazény s teplou a studenou vodou (má pouhých 15 °C). Vevnitř jsou dokonce 2 dětské bazény a bazén na vodní cvičení a aktivity. Nechybí ani velký tobogán.

Kde se ubytovat? Hledejte ubytování u Neusiedlersee
600+ apartmánů, hotelů, penzionů a prázdninových domů, nejlepší lokality, hodnocení a užitečné informace
Jak vybrat to správné ubytování u Neusiedlersee – tipy od cestovatelů

Koupat se můžete také ve velkém jezeře s průzračně čistou vodou a písečnou pláží. Pro pohodlí hostů jsou na břehu lehátka se slunečníky a celá pláž je orientovaná směrem na jih, takže si dokonale užijete pověstné letní počasí na „slunečné straně Rakouska“.

V lázních je hned několik relaxačních pokojů. V „Seewinkel Lacke“ vám v uklidňujícím příšeří budou promítat obrázky z přírodního parku Seewinkel a jeho slaných jezer, kam kvůli ochraně ptactva nesmí žádní návštěvníci. Díky promítaným obrazům a zvukům si můžete i vy užít klid, který u jezer panuje. Hosty láká také relaxační pokoj se závěsnými lehátky a hlavně ve studenějších obdobích roku je oblíbený pokoj s krbem.

Využít můžete i různé druhy klasických a parních saun. Novinkou jsou sauny s výhledem na jezero a přírodní park Seewinkel. Abyste je mohli využít, je potřeba koupit si speciální jednodenní vstup „Relax!“.

Filtrovat podle

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v okolí Neusiedlersee. Nebo si přečtěte tipy od cestovalů, jak vybrat to nejlepší.

Užitečné informace

  • Otevřeno je po celý rok každý den od 9-22 hodin. Jezero s pláží je přístupné většinou od května do září – konkrétní termín záleží na počasí.
  • Celodenní vstupné je pro dospělého € 26, na 3 hodiny stojí vstup € 18. Levnější vstupné je také od 5 a 7 hodin odpoledne (€ 19 a € 12). Děti do 3 let nic neplatí, děti od 3-7 let mají celodenní vstup za € 12, 3 hodiny za € 10. Starší děti od 7 do 14 let platí € 13.50 za celý den a € 11.50 za 3 hodiny.
  • Při předložení průkazu dostávají lidé s handikepem 20 % slevu na všechny vstupy, doprovod (1 osoba) neplatí nic. Navíc mají nárok na parkování zdarma.

Web

www.stmartins.at

Více o Neusiedlersee

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..