Hop-on hop-off vyhlídkový autobus ve Florencii

Vyhlídkový autobus ve Florencii

Jako v mnoha jiných městech i ve Florencii můžete využít pro cestování po památkách oblíbeý vyhlídkový autobus. Jezdí na dvou trasách, trasa A je okruh po centru Florencie a staví u všech hlavních turistických atrakcí a památek. Trasa B vezme návštěvníky i mimo centrum, třeba na kopec Fiesole, odkud je krásný výhled na celé město.

Kde se ubytovat? Hledejte ubytování ve Florencii
4500+ hotelů, apartmánů, penzionů a prázdninových domů, nejlepší lokality, hodnocení a užitečné informace

Celou trasu můžete absolvovat jako hodinový (trasa A) nebo 2hodinový výlet (trasa B) a těšit se z výhledů na město a památky z panoramatické střechy autobusu. Druhou možností je použít linku jako dopravní prostředek mezi jednotlivými památkami, kdy vystupovat a nastupovat můžete na jednotlivých zastávkách, jak chcete.

Filtrovat podle

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování ve Florencii.

Užitečné informace

  • Lze koupit lístek platný na 1, 2 nebo 3 dny.
  • Cena jednodenní jízdenky je € 23 pro dospělého a € 12 pro dítě 5-15 let staré. Děti do 5 let neplatí nic. Vícedenní lístky jsou o pár eur dražší.
  • Jsou 2 trasy – trasa A je zaměřená na centrum Florencie a trvá cca 1 hodinu, trasa B jezdí centrem Florenci a zaveze vás i do Fiesole, což je kopec s úžasným výhledem na Florencii. Celá trasa trvá přibližně 2 hodiny (pokud nebudete vystupovat na jednotlivých zastávkách).
  • Hlavní nástupní stanice linky A je na Piazza della Stazione před kavárnou 12oz. První odjezd je v 9:30 hodin ráno a poslední v 16:30. Poprvé nastoupit ale můžete na jakékoliv zastávce na trase. Intervaly odjezdů jsou 35 minut o sobotách, nedělích, svátcích a prázdninách, 70 minut ve všední dny.
  • Linka B má hlavní zastávku na Piazalle Galileo a jezdí pouze o sobotách, nedělích a prázdninách. Odjezd z Piazza Galileo je v časy 10:45, 12:45 a 14:45, interval na jednotlivých zastávkách je 120 minut.
  • Plánek jednotlivých zastávek a obou tras najdete zde.
  • Intervaly a zastávky se mohou změnit při nepříznivých vnějších okolnostech, protože doprava ve Florencii je občas nepředvídatelná.
  • Na palubě je zdarma dostupná WiFi.
  • Dolní paluba vyhlídkového autobusu je upravená i pro osoby na vozíku.

Online rezervace

»Hop-on Hop-off Bus Tour: 24, 48 nebo 72hodinová jízdenka
Rezervujte online – V češtině – Pohodlné plánování dovolené – Jistota rezervace – Žádné čekání ve frontě – Výběr v klidu – Možnost zrušení až 24 hodin před začátkem – 24/7 zákaznická podpora

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..