Klidná dovolená v Studio Apartments Laguna Bellevue v Poreči

Pláž v rezortu Plava laguna, Poreč
Klid a pohodu najdete na pláži v chorvatském rezortu Plava laguna

Studio Apartments Laguna Bellevue je součástí příjemného rezortu Plava Laguna nedaleko chorvatské Poreče. Má soukromou pláž, bazén a veškeré potřebné zázemí – je zde několik restaurací, obchodů a řada možností sportovního vyžití. Rezort je velmi rozlehlý, celý je ukrytý v zeleni a díky tomu nabízí hostům opravdové soukromí a klid.

Pláž je několik kilometrů dlouhá, vybavená četnými betonovými platy. O pečlivosti a důrazu na čistotu v rezortu svědčí každodenní úklid pláže včetně leštění nerezových schůdků usnadňujících vstup do moře.

Nedaleká Poreč je typické istrijské městečko, je dostupná pěšky nebo turistickým vláčkem po betonovém chodníku podél moře. Procházka do Poreče je sama o sobě hezkým zážitkem a nebojte se, ujdou to v pohodě i děti. V Poreči je v historickém centru nebo přístavu řada půvabných restaurací, pizzerií a obchůdků. S dětmi můžete zajít do mořského akvária. Milovníci památek by neměli vynechat Eufrazijovu baziliku. Z přístavu můžete podniknout výlet lodí se skleněným dnem za podmořským světem nebo prostě okružní plavbu kolem ostrova Sveti Nikola.

Další informace a online rezervace ubytování v Studio Apartments Laguna Bellevue

Pobyty objednané do 1. dubna 2016 jsou zlevněné o 15%.

Více o Poreči

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..