Hop-on hop-off vyhlídkový autobus v Barceloně

Hop-on hop-off vyhlídkový autobus v Barceloně

Pokud máte v Barceloně jen jeden nebo dva dny a chcete vidět co nejvíce, zkuste hop-on hop-ff vyhlídkový autobus, který má zastávky na všech zajímavých místech plus vás při samotné jízdě čekají krásné výhledy z otevřeného druhého patra autobusu. Vybírat si můžete dokonce ze 2 provozovatelů a u nich z více tras. Barcelona City Tour má červené autobusy a nabízí 2 okruhy, na kterých uvidíte třeba známý kostel Sagrada Família, Park Güell, Gaudího domy Casa Batlló a Casa Milà nebo stadion Camp Nou. Barcelona Bus Turistic se pyšní titulem oficiálního turistického autobusu Barcelony a jejich autobusy jsou modrofialové. Nabízí 2 až 3 okruhy podle sezóny a opět na nich uvidíte všechny hlavní barcelonské pametihodnosti.

Kde se ubytovat? Hledejte ubytování v Barceloně
3000+ hotelů, apartmánů, penzionů a prázdninových domů, nejlepší lokality, hodnocení a užitečné informace

Jak už název autobusů hop-on hop-off napovídá můžete vystupovat a nastupovat kdekoliv kde se budete chtít déle zdržet a danou památku si prohlédnout důkladněji. K lístku dostanete mapu s popisem jednotlivých tras a toho nejzajímavějšího co Barcelona nabízí k vidění. A nemusíte se bát ani horšího počasí, první patro autobusu je vyhřívané a druhé patro má vysunovací střechou.

Filtrovat podle

Ubytování v okolí

Podívejte se na ubytování v Barceloně.

Užitečné informace

  • Lze koupit lístek platný na 1 nebo 2 dny, pro dospělého stojí jednodenní € 33, dvoudenní € 44.
  • Fungují dva provozovatelé těchto vyhlídkových autobusů, oba nabízí 2 různé okruhy, které trvají přibližně 2 hodiny. Autobusy jezdí vždy od 9 hodin ráno a poslední odjíždí v 7 hodin večer.
  • Frekvence odjezdů závisí na sezóně a provozovateli, v plné je 5 minut, mimo hlavní sezonu 20-30 minut.
  • Barcelona City Tour (červené autobusy) má Západní a Východní trasu, její jednotlivé zastávky si můžete prohlédnout zde. Barcelona Bus Turistic (modrofialové autobusy) má Červenou a Modrou trasu, její jednotlivé zastávky si můžete prohlédnout zde.
  • Hlavní zastávka je na Plaça de Catalunya, fialovomodrý Barcelona Bus Turistic má stanoviště v jihozápadní části, červený Barcelona City Tour autobus najdete v severní části náměstí.
  • U obou provozovatelů můžete začít svou cestu na kterékoliv zastávce na trase po předložení voucheru průvodci. Nebo dokonce můžete přestupovat z jedné trasy na druhou (v rámci jedhoho provozovatele) na místech, kde se zastávky kříží. Mapu Barcelony s jednotlivými atrakcemi a zastávkami dostanete na palubě.
  • Na palubě je zdarma dostupná WiFi a USB sloty pro dobíjení.
  • Dolní paluba vyhlídkového autobusu je upravená i pro osoby na vozíku.
  • Není možné nastoupit se psy a jinými domácími zvířaty. Jedinou výjimkou jsou asistenční psy.

Online rezervace

»Hop-on Hop-off Bus Tour: 24 nebo 48hodinová jízdenka (Barcelona City Tour)
»Prohlídka města autobusem Hop-On Hop-Off – 1denní nebo 2denní (Barcelona Bus Turistic)
Rezervujte online – V češtině – Pohodlné plánování dovolené – Jistota rezervace – Žádné čekání ve frontě – Výběr v klidu – Možnost zrušení až 24 hodin před začátkem – 24/7 zákaznická podpora

Více o Barceloně

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář ostatním nebo se zeptejte, když potřebujete k tématu článku ještě něco vědět.

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..